Schilderijtje uit 2001. Acryl en aquarel op doek.
Vernist en gesigneerd. Afm.: 30 x 40 cm.
Met aankoopgarantie. Het werk kan verzonden worden voor € 6,75 (NL).
Heure de début | 21-5-2014 à 16:55 |
Heure de fin | 27-5-2014 à 16:55 |