Adriaan Philippus de La Riviére,
Rotterdam, 05-04-1857- Rotterdam,27-04-1941
Hij woonde en werkte in Rotterdam, München ( 1898-1899) Amsterdam, Den Haag, en Leur 1898-1899.
Leerling van de Academie voor B.K. te Rotterdam.
Behaalde in 1897 Koninklijke Subsidie, hij schilderde, aquarelleerde en tekende stadsgezichten.
Figuur stukken, en stillevens( op internet "Na cafe Bezoek"vanaf euro 5000,-)
In 1991 "De Verkoping"meer als Fl. 5000,- / via Notarishuis Rotterdam
Deze schilder staat op de waarde bepalende lijst van schilders door de eeuwen heen op: W.19
Doek komt uit nalatingsschap van La Riviëre's kleindochter uit Arnhem ( echtheid gegaranderd)
Kenmerkend zijn heldere kleuren oranje, groen en blauw, het schilderij heeft een oude reparatie.
afm. 41x57 / zonder lijst. Het werk "Stilleven met schedel, tas en hoed / 1910./ r.o.gesigneerd
verzenden: aantekenen, goed verpakt.
Heure de début | 3-10-2014 à 12:11 |
Heure de fin | 12-10-2014 à 12:11 |