Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
*Prachtige tekening van 2 koeien. Een ingelijst werk van de kunstenaar A. Miolée
*R.O. gesigneerd. Maten ong. 20 x 30 cm
*Werk is in prima conditie
*Verzendkosten € 10,- (aangetekend, verzekerd en goed everpakt) of ophalen
Heure de début | 8-9-2013 à 19:24 |
Heure de fin | 20-9-2013 à 19:24 |