Een prachtig landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Adrianus Miolee ( 1879-1961 ). Met goudkleurige lijst. Gesigneerd links en rechts onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 30 cm. Doekmaat: 34,5 cm. x 26,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Taxatiewaarde: 295,- / 425,- euro.
Info:
A, Miolee (1879-1961), Geb. Vlissingen - Overl. Haarlem. Werk in het Frans hals museum en het Teylers museum te Haarlem.Goed kunstenaar, etser en schilder in realistisch impressionistische stijl.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-12-2017 à 0:01 |
Heure de fin | 27-12-2017 à 0:01 |