Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie Droge naald ets van Adrianus Miolée, eigen druk genummerd 29/100, potlood gesigneerd, rechtsonder monogram (AM) in de plaat.
Werk van zijn hand is o.a. in bezit van Teylers Museum en Frans Hals Museum, beide in Haarlem gevestigd.
Afbeelding: Molen de Veer, Spaarnwoude, afgebrand in 1998
Techniek: ets
Jaartal:1920
Oplage: 29/100
Ingelijst: nee
Afmetingen: Losbladig, beeldmaat: 7 x 10 cm, bladmaat: 15,5 x 18 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In zeer goede staat (zie foto's), kleur kan altijd licht afwijken van de foto's
Afhandeling: De ets kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (aangetekend en goed verpakt).
Garantie: Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, voor wat betreft de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.
Heure de début | 25-5-2014 à 19:28 |
Heure de fin | 8-6-2014 à 19:33 |