Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Schilder : Adrianus Miolee 1879 - 1961
Titel : " de Vecht bij Nigtevecht "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : Olieverf op doek
Maten : 47 x 31 (doek) 53 x 37 ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder en achterzijde
Conditie : goed
Adriaan Miolée
Vlissingen 1879-1961 Haarlem
Miolée volgde zijn opleiding aan de Kunstnijverheidsschool in Haarlem. We kunnen de schilder
typeren als iemand wiens werk een realistische toets heeft met een impressionistische inslag.
De kunstenaar schilderde voornamelijk landschappen en duinen, waarvoor hij inspiratie opdeed in de omgeving van Den Haag, Voorburg.
Kunsthandel ArtPointAmsterdam kan uit verzamelingen en nalatenschappen regelmatig interessante (Hollandse) beeldende kunst verwerven of mag deze in opdracht van eigenaren in commissie voor hen verkopen. Om de "bieddrempel" zo laag mogelijk te houden hanteren wij bij vrijwel alle op Kunstveiling.nl door ons aangeboden kunstwerken een startprijs van 1€.
De bovenvermelde informatie mbt de door ons aangeboden kunstwerken (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Heure de début | 30-7-2017 à 21:48 |
Heure de fin | 13-8-2017 à 22:58 |