Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Olieverf op doek, doekmaat 48 x 68 cm. Gesigneerd en ingelijst.
Aan de achterzijde een sticker van kunsthandel F.H. Smit te Haarlem.
Adrianus Miolee is geboren te Vlissingen in 1879 en overleden te Haarlem in 1961.
Miolee was lid van K.Z.O.D. (Kunst Zij Ons Doel) in Haarlem.
Heure de début | 3-12-2014 à 21:49 |
Heure de fin | 11-12-2014 à 21:49 |