Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Albertus, Antonius, Hermanus Arens, geb. te Grave 25-02-1881-gestr. Graz / Oostenrijk in 1958
Hij staat op Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen: W.12.
Uit een schetsboek van de kunstenaar, deze tek. is niet gesig. een tek. uit deze map was wel gesig.
deze sig. doe ik er als foto bij, 1907 dus toegeschreven aan: naam van deze tek.zittende naakte man.
Arens, woonde en werkten in binnen en buitenland, woonde van 1925 tot 1954 in Haarlem.
Leerling van zijn vader H.J.A. Arens,studeerde verder aan de Hochschule für B.K. te München o.l.v. F. Hummel
en prof. Raupp. Hij schilderde , tekende, en etste portretten, landschappen, stillevens enz.
maakte muurschilderingen, en glas-in-lood-ramen.
incl. zilverkleurige kunststof lijst met glas / 30x40
verzenden, aantekenen, goed verpakt, Ned, 8,-
Heure de début | 27-2-2014 à 10:47 |
Heure de fin | 10-3-2014 à 10:52 |