Jan Beranek - Coque asymétrique
Austin Productions - Rose Beuret Rodin
Année | 1950 |
Technique | Varia |
Dimensions | 33 x 24 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Karakteristieke, kubistische compositie van de beroemde Franse kunstenaar Albert Gleizes, uit het door hem geillustreerde uitgave “Pensées sur l’homme et dieu” van Blaise Pascal. Ets op papier, uitgebracht in een oplage van 235 exemplaren. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want achterop zitten plakresten in de marge onder en boven. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 33cm x 24cm (blad), 24cm x 17cm (beeld)
Blad heeft ingelijst gezeten want achterop zitten plakresten in de marge onder en boven. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||
Heure de début | 4-10-2020 à 13:04 |
Heure de fin | 14-4-2021 à 21:00 |