Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Albert Niemeyer (1951)
Strijdlust
Zeefdruk 39/200, gesigneerd en gedateerd '89
Afmetingen: 101cm 73cm
Status: Goed
Niet ingelijst
Verzenden mogelijk
Over hemzelf: Albert Niemeyer (Breda, 10 april 1951) raakt op jonge leeftijd gefascineerd door het werk van kunstenaars als Van Gogh, Dali, Appel en met name Picasso en Chagall. "De vrijheid die zij namen om het leven in al haar facetten op zo'n eigenzinnige manier in hun werk vorm te geven, veranderde mijn leven voorgoed", vertelde hij daarover. Tekenen deed Niemeyer van jongsafaan. Na voltooiing van zijn opleiding aan de grafische school in Eindhoven, de stad waar het gezin Niemeyer in 1956 naartoe verhuist, werkt hij gedurende een aantal jaren in verschillende dierentuinen. Hij verzorgt de dieren niet alleen, hij observeert en schildert ze in alle oprechtheid. Aanvankelijk met fotografische precisie. Langzamerhand ging hij vrijer werken, in een trant die associaties oproept met het werk van sommige Cobra-schilders.
Heure de début | 5-2-2015 à 19:09 |
Heure de fin | 19-2-2015 à 19:09 |