Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Albert Torringa - olieverf op doek - poldertafereel met huizen langs het water. Gesigneerd. Schilderij in een houten lijst.
Afmeting schilderij is 60 bij 40 cm. Met lijst 70 bij 50 cm. Aan de achterzijde een sticker van de voormalige kunsthandel Wernik.
Schilderij wordt bij verzending verpakt tussen noppenfolie en houten platen.