Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Volker Ritters - Ferme endommagée - Gravure, Encadrée
Moricz Goth - "Bêtes de trait" - Charbon à bord
Dimensions | 80 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 90 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van ATorringa..
Een Mediterraans doorkijkje en vergezicht.
Olieverf op doek, doekmaat 40x80cm.
Gesigneerd rechtsonder.
In zeer goede staat.
Eenvoudig ingelijst.
Anton Diederik TORRINGA
werd geboren in 1892 te Haarlem en overleed in 1972 te Heemstede.
Hij woonde en werkte bijna zijn hele leven in
Haarlem.
Hij studeerde aan de Avondschool voor Tekenen
in Haarlem. Volgde later lessen aan de Academie voor Fijne Kunsten in
Amsterdam.
Omdat hij niet van het schilderen kon leven,
werd hij tekenleraar aan een Technische school in Haarlem.
Na wat experimenteren met verschillende
stijlen en onderwerpen voor de WOII, vond hij zijn eigen, (een wat late
romantische stijl) na de oorlog.
Vooral de Nederlandse waterlandschappen met
hun boerderijtjes, weilanden en kanaaltjes waren typisch voor zijn werk.
Daarnaast maakte hij ook nog (zij het in
geringe mate) winterscene's en bloemstillevens.
Anton maakte in zijn werk veel gebruik van,
heldere kleuren, veel groen, boerderijen met witte en bruine muren, altijd
zonnig weer en met kleine witte wolkjes in de lucht.
Alom 'de natuur op zijn best'.
Een mooi Mediterraans landschap | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Huissen, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Huissen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-1-2021 à 10:23 |
Heure de fin | 17-1-2021 à 15:54 |