Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015
Adam Jablonski - Objet en verre
Manfred Kielnhofer - GARDIENS DU TEMPS
Linda Matalon - ARBRE DE VILLE
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1983 |
Technique | Crayon |
Dimensions | 100 x 148 cm (h x l) |
incl. cadre | 108.5 x 167 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer grote ingelijste tekening van Alberto Abate uit 1983. Acryl op papier. Afmetingen incl lijst: H108.5 x b167cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b148cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzending:
Het werk wordt verzekerd verzonden met Swift koeriers. Glasschade is niet verzekerd.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruit betaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | Bon |
De voorstelling is in goede staat. In de hoeken zitten wat gaatjes, van een vorige inlijsting. Het glas spiegelt erg, waardoor het lastig is om het werk goed te fotograferen. | |
Heure de début | 16-12-2019 à 0:47 |
Heure de fin | 21-12-2019 à 14:03 |