Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Sfeervol landschap dat l.o gesigneerd is.
Volgens kenners zou het gaan om A.J Sap v Drenthe.
Het is gedateerd 1891 en heeft geen schade o.i.d.
Lijkt mij wel wat verpoetst,maar misschien hoort het wel zo.
Ik weet niuet zeker of het om A.J Sap v Drenthe gaat,maar is een Hollandse school schilderij uit 1891.Maat is 30x40 ongeveer en is netjes ingelijst.
Heure de début | 14-2-2015 à 21:38 |
Heure de fin | 21-2-2015 à 21:38 |