Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
A.J. Sap van Drenthe (1835 - 1919), In perfecte staat, Boerderijlandschap, Een kleine meester met grote potentie, Olieverf op Eikenpaneel, Maat: 27 cm x 40 cm, gesigneerd, In prachtige antieke lijst maat: 50 cm x 64 cm
Heure de début | 10-5-2015 à 15:10 |
Heure de fin | 24-5-2015 à 15:10 |