Prachtig wintergezicht van schaatssers aan de Vecht bij Loenen van de romantische schilder Albertus SAP van Drenthe. Het schilderij is ro voluit gesigneerd en is in goede staat. De schilder is bekend om zijn landschappen rond haarlem en de Vechtstreek.
Heure de début | 29-11-2015 à 16:32 |
Heure de fin | 6-12-2015 à 16:32 |