Année | 1943 |
Support | Panneau |
Sujet | Religieux |
Dimensions | 45 x 31 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 36 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi olieverfschilderij van een Icoon die in 1943 door Asperslagh gemaakt en
gesigneerd (rechtsboven) is.
Alexander Petrus Asperslagh was een Nederlandse schilder, glazenier en
keramist. Geboren: 25 mei 1901, Den Haag
en overleden: 15 augustus 1984, Hengelo.
Heeft een heel klein krasje/veegje, zie hiervoor foto 7 op de hoofddoek boven de schouder van Maria; Icoon is ingelijst.
Hoog 50 cm,
Breed 36 cm
zie bijbehorende tekst en foto's | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Berkel en rodenrijs, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Berkel en Rodenrijs, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-10-2020 à 16:50 |
Heure de fin | 2-11-2020 à 14:32 |