Support | Carton |
Dimensions | 40 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Alfons Blomme (1889-1979).
Titel: "Zierikzee" (op verso).
Olieverf op dik karton.
Gesigneerd.
Goede staat. Hoekjes gedeukt.
Werk: 40x47cm.
Zonder kader.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Hoekjes gedeukt. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 31-7-2019 à 19:57 |
Heure de fin | 14-8-2019 à 21:30 |