Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Muriel GirÈ - Jardin des cigales
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie losbladige kleurenlitho door Alphons Freymuth.
Voorstelling van een naakt in kleurrijk vertrek.
Losbladig, beeldmaat 30x42, bladmaat 36x48
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Freymuth' en '99'
Getiteld m.o. 'Arum' en genummerd r.o. '13/17'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)