Andre Idserda - Ter Apel 1879 - Hilversum 1952
Stilleven met appels / apple stillife
Medium ; olieverf op linnen geplakt op board / oil on canvas laid down on panel
Maat 18 x 24 cm
Gesigneerd: links onder a idserda / signed on the leftt below
Periode ; rond 1930
Gekaderd in een nieuw houten lijstje in de maat 30 x 35 cm -
Staat schilderij ; goede staat zonder schades,
painting good condition,
Staat lijst ; goed. kleine rand schades ,
Frame good condition, minor im damages,
Verzenden aangetekend pakket
Ophalen in Zaandam mogelijk op afspraak
Heure de début | 26-4-2016 à 19:21 |
Heure de fin | 3-5-2016 à 23:21 |