A IDSERDA
PERSONEN IN DE WINTER
OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 19,5 X 25,5 CM
GESIGNEERD ONDER
GEKADERD IN OUDE HOUTEN LIJST IN DE MAAT 33 X 39 CM
ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
In principe heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. De verkoper kan hier zelf op positieve (langere garantie) of negatieve manier (geen garantie omdat de verkoper het werk niet kan garanderen) van afwijken. De verkoper moet dit dan echter duidelijk en omonstreden in de omschrijving van het item opnemen. De verzendkosten vallen standaard niet onder de garantie en zijn voor uw eigen risico.
Heure de début | 29-6-2016 à 21:21 |
Heure de fin | 9-7-2016 à 21:21 |