Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie linoleum druk van Angelique van Wesemael
Zonder titel
Jaar 1999
Afmetingen blad: 64 cm x 48 cm
Oplage: 4/10
Gesigneerd met potlood (rechtsonder)
Nooit ingelijst
In zeer goede conditie
Wordt aangetekend verzonden
Over de kunstenaar
Geboren in Clinge, Zeeland. Woont en werkt in Berlijn en Amsterdam.
Opleiding
Gerrit Rietveldacademie, Amsterdam (1994-1998)
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (1993-1994)
Prijzen
Nederlandse Grafiekprijs (2000 en 2002)
Kwak, van Daalen & Ronday Grafiekprijs (1999)
Tweede prijs Royal Nederland Grafiekprijs (1998
Heure de début | 8-11-2016 à 18:07 |
Heure de fin | 22-11-2016 à 21:07 |