Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1977 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 40 x 57 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 66 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tekeningen, met potlood, afgewisseld met aquarellen. En altijd verfijnd, heel contentieus getekend of gepenseeld met soms akelig dunne kwastjes. De Eindhovense kunstenares Ank Overweel blonk uit door haar verfijnde handschrift.
Overweel leerde de kunst kennen via haar vader, een tamelijk verdienstelijk amateurschilder. Op de MMS (middelbare meisjesschool) kreeg ze tekenles van Karel Vermeeren en op de Academie voor Industriële Vormgeving (voorloper Design Academy) werd haar het vak geleerd door onder anderen Kees Bol en Jan Gregoor. Na de academie werd de jonge Overweel ontwerper van gordijnstoffen bij textieldrukkerij Swinkels in Geldrop, om later autonoom beeldend kunstenaar te worden. Belangrijk daarbij was het huwelijk in 1968 met Thijs Vossen, onder meer directeur van cultureel centrum en kunstuitleen De Krabbedans. Vossen overleed in 2016. Barst in glas rechtsonder.
Versturen gebeurt in een op maat gemaakte kist maar glasbreuk blijf risico koper
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Velsen-noord, Les Pays-Bas | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Velsen-Noord, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-3-2021 à 21:09 |
Heure de fin | 9-3-2021 à 21:07 |