Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Origineel acryl schilderij op papier met vrolijke sprankelijke kleuren. De titel van het werk is nummer 16.
Het is voluit gesigneerd Annie (Ank) Mes en het is gedateerd 1981. Nieuw ingelijst 70 cm x 50 cm
Afkomstig uit de Nederlandse ambassade in Rome.
Heure de début | 1-5-2016 à 19:12 |
Heure de fin | 8-5-2016 à 13:12 |