Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Anna Mes
titel: Compositie III
Voorzien van (zilver) houtenlijst, passe partout en glazen plaat. De lijst is in goede conditie, maar heeft een aantal butsen, deukjes en krassen. Linksonderin met potlood gesigneerd en gedateerd, 1991. En rechtsonderin van oplage en serienummer; 193/200.
techniek: Kleur zeefdruk
Oplage; 200 stuks
Nummer; 193/200
Afmetingen inclusief lijst; 86 cm x 71 cm.
Heure de début | 21-11-2014 à 0:02 |
Heure de fin | 26-11-2014 à 0:02 |