Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 70 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk is in een prachtige zilverkleurige aluminium lijst met passepartout ingelijst
Met potlood gesigneerd door Ans Markus
Afmeting incl. lijst: 70 x 73 cm
Afmeting litho: 45 x 45 cm
In uitstekende conditie!
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2019 à 16:15 |
Heure de fin | 17-1-2019 à 22:19 |