Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 79 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk is ingelijst met een brede, zeer luxe geborstelde aluminium lijst met passepartout
Met potlood gesigneerd door Ans Markus
Afmeting incl. lijst: 70 x 70 cm
Afmeting litho: 45 x 45 cm
Op de foto is enige reflectie van licht te zien
In uitmuntende conditie!
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 30,- in Nederland (muv de eilanden) en naar Belgie via koerier
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Obbicht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-6-2021 à 16:29 |
Heure de fin | 29-6-2021 à 19:33 |