Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 79 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand.
Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de RAM.
Het werk is ingelijst met een brede, zeer luxe geborstelde aluminium lijst met passepartout
Met potlood gesigneerd door Ans Markus
Afmeting incl. lijst: 70 x 70 cm
Afmeting litho: 45 x 45 cm
In uitmuntende conditie!
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 30,- in Nederland (muv de eilanden) en naar België via koerier
État | État neuf |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Obbicht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-7-2021 à 20:27 |
Heure de fin | 28-7-2021 à 21:28 |