Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Technique | Varia |
Dimensions | 5 x 2.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Sterling zilveren klem broche, juweliers jaarstuk ontwerp van de kunstenares Ans Markus.
De 'Inner Circle Clip' is een uitstekend voorbeeld van een sieraad dat op verschillende manieren gebruikt kan worden: hij kan op kleding gedragen worden of als bijzonder element toegevoegd worden aan accessoires als shawls en tassen. Bovendien kan de clip gebruikt worden als money- of memoclip.
Sieraad is van zilver en gemerkt met het zwaardje.
Afmeting: 5 cm lang - 2,3 cm breed.
Het ontwerp van Ans Markus staat bol van de symboliek.
De rechthoek is een symbool van de orde van deze wereld, een wereld waarin alles wordt bepaald. Hierin bewegen lichaam, geest en ziel, als cirkels langs elkaar.
Een diversiteit aan mensen met verschillende karakters inclusief hun mannelijke en vrouwelijke kanten leeft naast elkaar.
Ondanks deze verschillende vormen die met elkaar in tegenspraak lijken, wordt toch een eenheid geschapen.
Wordt zelden aangeboden. Prachtig item!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
État | État neuf | ||
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-5-2019 à 9:16 |
Heure de fin | 1-6-2019 à 22:47 |