Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 44.5 x 44.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijst werk van de Nederlandse kunstenares Ans Markus (1947).
Uit haar serie Sterrenbeelden is dit de afbeelding van de Steenbok
-Handgesigneerd met potlood en zeer goed ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Oplage onbekend.
-Afmetingen: Lijst, 70 x 73 cm. Beeldformaat, 44,5 x 44,5 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
-Conditie: In zeer goede staat.
- Ophangklaar!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
État | État neuf | ||
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-2-2019 à 12:01 |
Heure de fin | 5-3-2019 à 21:32 |