Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Stier,
Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat49 bij69 cm.
Links onder met de hand gesigneerd
Heure de début | 8-9-2015 à 11:37 |
Heure de fin | 22-9-2015 à 11:37 |