Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 46 x 46 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 71 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Tweeling,
Beeldmaat: 46 x 46 cm Bladmaat 49x 69 cm
Prachtig ingelijst, zilverkleurige lijst met passepartout, afm. 71 x 73 cm
Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-3-2020 à 15:39 |
Heure de fin | 5-4-2020 à 22:24 |