Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 70 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Vissen,
Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat 49 bij 69 cm.
Werk is stijlvol ingelijst in mooie zilverkleurige lijst met passepartout
Buitenmaat zilverkleurige lijst: 73 bij 70 cm.
Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.
ConditieConditieNieuwstaatVerzendingÉtat | |||
État | État neuf | ||
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-12-2018 à 14:21 |
Heure de fin | 6-1-2019 à 21:50 |