Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Weegschaal,
Linksonder mer de hand gesigneerd.
Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat49 bij69 cm.
Heure de début | 16-7-2015 à 16:33 |
Heure de fin | 23-7-2015 à 16:33 |