Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Op handgeschepte papier gedrukt
Beelmaat 37 x 55 cm, Passepartoutmaat 50 x 70 cm
Verzenkosten Nederland 12.50, Belgie 17.50 Eur
Verzenkosten zijn zonder aanvullende diensten, optie zijn mogelijk.
Antoinette Gispen gebruikt diverse technieken en combineert ook technieken in haar werk. Zo maakte zij moziekwerk, keramiek, glasapplique, houtsneden, litho's, portretten, olieverfschilderijen, wandschilderingen, penningen, foto's en gevelstenen.
Zij maakt vrij werk en werk in opdacht van particulieren of berijven/instellngen.
In de artotheek Rotterdam is veel vrij werk te zien en te leen uit de periode na 1975.
Heure de début | 15-1-2014 à 16:23 |
Heure de fin | 22-1-2014 à 16:23 |