Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Pointe sèche |
Dimensions | 56 x 77 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Krachtig werk van Anton Buytendijk, uitgegeven door Prent 190. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (30/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 65cm x 45cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 30-12-2019 à 15:03 |
Heure de fin | 9-2-2020 à 15:24 |