Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Année | 1983 |
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 78 x 107 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een werk uit 1983 van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
-Een combinatie van acrylverf, Oost-Indische inkt en oliepastelkrijt op papier.
-Gesigneerd en gedateerd linksonder.
-Afmetingen: Blad, 78 x 107 cm.
-Herkomst: Uit de privécollectie van de kunstenaar Fon Klement (1930-2000).
-Conditie: In goede staat met lichte kreukjes, m.n. aan
de rand.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan verzonden worden via PostNL. Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
-Vragen? Stuur even een mailtje.
-Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
In goede staat met lichte kreukjes, m.n. aan de rand. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||||||||||
Heure de début | 2-4-2021 à 15:20 |
Heure de fin | 16-4-2021 à 22:52 |