Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 34 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 53 x 42.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Titel/onderwerp: "CRUCIFIX"
Jaartal: 1985
Afmetingen afbeelding: 13 X 23 cm
Gesigneerd: Ja, in etsplaat ANTON HEYBOER 1985
In potlood: Anton Heyboer 1985 / eigen hand druk Den Ilp
Ingelijst: Ja, achter zuurvrij passe-partout
Materiaal: Ingekleurde ets op papier (de stigmata zijn ingekleurd met rood bruin pigment)
Info: Ets en bijbehorende lijst zijn gekocht in de Heyboer galerie in Den Ilp begin jaren 90
Heure de début | 10-4-2021 à 17:19 |
Heure de fin | 24-4-2021 à 22:56 |