Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Année | 1995 |
Dimensions | 27 x 27 x 2 cm (h x l x p) |
Marqué | Signé à la main |
Een prachtig bord van de Nederlandse Kunstenaar Anton Heyboer. 27 x 27 cm.
Achterop staat de vermelding; 'Speciaal vervaardigd voor Isala Klinieken'. Naar een werk van Anton Heijboer 'Laat de zon in je hart nooit ondergaan' 1995. Schoonhoven Keramiek Holland.
Titel en signatuur staan op voorkant van het bord.
Het bord wordt goed verpakt verzonden.
Verzending Nederland € 12,50
Verzending Europa €39,00
Verzending wereld €100,00
État | État neuf | ||||||||||
Le lot se trouve à | Hardenberg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-3-2021 à 21:32 |
Heure de fin | 11-7-2021 à 13:20 |