Banksy - DJ DM - riez maintenant
Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Karakteristiek werk van Anton Martineau, uitgegeven door het CoBrA museum ter gelegenheid van een overzichtstentoonstelling in 1999. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘98) en genummerd (36/100). In mint conditie.
Afmetingen: 56cm x 45cm
État | État neuf | ||
Heure de début | 5-5-2020 à 16:21 |
Heure de fin | 16-5-2020 à 20:04 |