Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 25 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Pieck, Anton Franciscus
signeerde: 'Anton Pieck'
Kwalificaties:
aquarellist, etser, graficus, houtgraveur, illustrator, graveur (prentmaker), ontwerper, pentekenaar, reclametekenaar, schilder, tekenaar, tekenleraar middelbaar onderwijs, vervaardiger van houtsnedes
eerste etsen gedrukt na 1911, eerste boekillustraties in jaren twintig; 1920-1960 tekenlessen aan het Kennemer Lyceum in Overveen; o.a. collega van bioloog Jac. P. Thijsse; ontwerper van het in 1952 geopende sprookjespark De Efteling in Kaatsheuvel
Nationaliteit/school Nederlands
Opleiding:
Haags Tekeninstituut Bik en Vaandrager
akte tekenen verkregen 1912 (Jacobs 2000)
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag)
rond 1910 enkele jaren avondlessen gevolgd
Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam)
Werkzaam in:
Den Helder 1895 – 1906 Jacobs 2000
Den Haag 1906 – 1922 tussen 1915 en 1918 militaire dienst in Den Haag en Amersfoort
Heemstede (Noord-Holland) 1922 – 1926 vanaf 1922 (Jacobs 2000)
Haarlem 1926 – 1939 tot 1939 (Jacobs 2000)
Overveen (Bloemendaal) 1939 – 1987 Jacobs 2000
Groot-Brittannië studiereis (Jacobs 2000)
Italië studiereis (Jacobs 2000)
Zweden studiereis (Jacobs 2000)
Marokko studiereis (Jacobs 2000)
In goede staat ( zonder lijst) | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-10-2020 à 4:25 |
Heure de fin | 7-11-2020 à 21:34 |