Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Offset |
Dimensions | 38 x 29 cm (h x l) |
incl. cadre | 56 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 28/200 |
Anton Pieck (1895-1987).
Beer zittend op een rots.
Offset-lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Extra signatuur in de plaat.
Ex.nr. 28/200.
Afmetingen blad: 38x29cm.
Afmetingen kader: 56x46cm. Mankementjes aan de kader.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Mankementjes aan de kader. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 28-11-2019 à 14:12 |
Heure de fin | 12-12-2019 à 20:50 |