Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 32 x 29 cm (h x l) |
incl. cadre | 54 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8/200 |
Anton Pieck (1895-1987).
Vlucht naar Bethlehem.
Offset-lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Extra signatuur in de plaat.
Ex.nr. 8/200.
Afmetingen blad: 32x29cm.
Afmetingen kader: 54x45cm. Barstje in het glas in de hoek rechts onderaan.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer. België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België). Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Oelegem, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
Barstje in het glas in de hoek rechts onderaan. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 30-11-2019 à 10:23 |
Heure de fin | 14-12-2019 à 19:35 |