Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets uit 1924. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 80/100 linksonder.In de plaat gesigneerd
en gedateerd "28 mars 1920" linksonder. Mooi tijdsbeeld uit de 20-er jaren van de vorige eeuw.
Beeldmaat 14,7 x 27,5 cm. Bladmaat 27,5 x 42 cm. Losbladig.
Antonio Carbonati is geboren Mantua in 1893 en overleden te Rome in 1956.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-2-2017 à 19:40 |
Heure de fin | 23-2-2017 à 19:40 |