Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel: Jade
Techniek: zeefdruk
Afmeting beeld: 65 x 70 cm., blad 80 x 90 cm.
Oplage: 16 van 100
Jaar:1997
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Antony de Baat volgde een opleiding Architectuur aan de Universiteit van Delft en schilderen aan de Vrije Academie, Den Haag. Toen Antony Frans de Baat in de 60er en 70er jaren voornamelijk als beeldhouwer werkzaam was hield hij zich bezig met de onderlinge relatie tussen (stedelijke) omgevingen en de mens, de bewoner. Met gebruik van allerlei materialen (hout, staal, plastics etc.) werden futuristische steden verbeeld, in de ruimte en in vele wandplastieken. Sinds de 80er jaren is hij meer en meer gaan schilderen en is bovengenoemd thema op de achtergrond geraakt. Hij maakte een periode door van figuratieve schilderijen en later in de 90er jaren van abstract, zeer expressionistisch werk.In 1999 kwam er een omslag en werd het werk steeds minder lyrisch van karakter. De achtergrond was eerst nog heftig geschilderd maar er verschenen strakke abstracte vormen op de voorgrond. De laatste drie jaar heeft zich dat ontwikkeld tot een bijna geometrisch bepaalde stijl.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-12-2016 à 16:02 |
Heure de fin | 23-12-2016 à 20:02 |