Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Muriel GirÈ - Jardin des cigales
Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 103,5 cm x 103,5 cm
Gesigneerd: Ja, op verso
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten baklijst.
Conditie: In zeer goede staat