Titel: Den Oever "Time" (op achterzijde)
Afmetingen doek: 80 cm x 80 cm (afmetingen lijst: 84 cm x 84 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven op verso
Ingelijst: Ja, in mooie decoratieve lijst (zwart/zilver). Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.750,00
Verzendkosten binnen NL: € 15 (aangetekend)
Heure de début | 29-3-2015 à 23:28 |
Heure de fin | 5-4-2015 à 23:28 |