Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1983 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Mooi, karakteristiek werk van Arthur Stam. Ets met aquatint op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘83) en genummerd (2/40). In zeer goede conditie, slechts paar lichte kreukjes aan de uiteinden van het blad.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 42cm x 35cm (beeld)
Heure de début | 27-3-2023 à 17:41 |
Heure de fin | 7-7-2023 à 9:25 |