Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
AUGUST ALLEBE 1838-1927
RUSTENDE DAME na BEZOEK aan de MARKT
AQUAREL IN DE MAAT 17 X 23 CM
IN EEN OUDE LIJST IN DE MAAT 24 X 30
Goede staat , maar aan onderrand watervlek
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 4-4-2014 à 14:21 |
Heure de fin | 11-4-2014 à 14:21 |