Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Schitterend pasteus geschilderd stilleven van, waarschijnlijk, Bernard Klene. Ongesigneerd, maar met marker op het spieraam geschreven “Bernard Klene Amsterdam 1870” (niet door hem zelf).
Afmetingen: 80cm x 60cm
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O vanwege de kwetsbaarheid van het werk. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.
Bernardus Henricus Klene (Amsterdam 1870 - Frankrijk 1930)
Woonde en werkte achtereenvolgens in Amsterdam, Teneux-Nadon (Frankrijk), Parijs en Laren (N.H.) en verhuisde in 1920 definitief naar Frankrijk. Studeerde te Amsterdam, Antwerpen, Brussel en München. Klene tekende en etste figuren, dieren, interieurs, landschappen, stadsgezichten, marines, etc. Hij overleed vermoedelijk in 1930 in Frankrijk.
Heure de début | 8-2-2015 à 19:52 |
Heure de fin | 22-2-2015 à 19:52 |